od 13,00 € brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka magazyn zabawek od zaraz Poczdam

  • Miasto lub region: Poczdam
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2021 21:14

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Niemczech magazynie hurtowni zabawek. Zatrudnienie w Poczdamie dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie codziennych zadań na magazynie zabawek;
  • zadanie będą zlecane na bieżąco zgodnie z planem dnia;
  • pracownik może zajmować się zbieraniem zamówień, rozładowywaniem dostaw, rozliczaniem zwrotów, a także pakowaniem towarów, współpracowaniem z innymi działami itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dokładność;
  • zaletą będzie doświadczenie na magazynie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zdyscyplinowanie;
  • punktualność;
  • umiejętność wykonywania pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2021@fastmail.de z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-poczdam/

ID ogłoszenia: 9176130e205b1808