od 13,85 € brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wafelków od zaraz Bremen

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2023 18:37

Przy pakowaniu wafelków potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Bremen dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: od 13,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie opakowań do pakowania wafelków;
  • pakowanie wafelków;
  • naklejanie etykiet na opakowania;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie maszyn pakujących.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność;
  • energiczność;
  • solidne, odpowiedzialne i dokładne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • atutem będzie znajomość języka.

Oferujemy:

  • odzież roboczą;
  • pracę w systemie na 3 zmiany;
  • szkolenie z BHP;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mc w pokoju jednoosobowym albo 250 € na mc za miejsce w pokoju dwuosobowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-wafelkow-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-bremen-2023/

ID ogłoszenia: 355644151297f8fe