11 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech 2017 dla kierowcy kat.B UBER od zaraz Berlin przy przewozie osób

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 18 października 2017 23:52

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w Berlinie na stanowisku kierowcy kat.B w firmie UBER. Praca w Niemczech 2017 dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie bezgotówkowe przewożenie osób zgodnie ze zleceniami klientów składanymi przez aplikację
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wygląd oraz stan techniczny służbowego auta (oddawanie na myjnię lub do serwisu, odkurzanie wnętrza)

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • posiadanie prawa jazdy co najmniej od 2 lat
  • świetne zorganizowanie
  • znajomość topografii terenu
  • zdolność utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • wsparcie konsultanta
  • służbowy samochód, telefon oraz kartę paliwową
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy z ubezpieczeniem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie CV, najlepiej w języku niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfach-losungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Kierowca Ubera w Berlinie, od zaraz”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-kierowca-kat-b-przewoz-osob-uber-berlin/

ID ogłoszenia: 64559e7b533a165d