9,20 euro/godz.

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na magazynie Brelin chemia gospodarcza

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 marca 2016 23:03

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na magazynie z chemią gospodarczą. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce: Berlin.

Zarobki: 9,20 euro za godzinę.

Długość umowy o pracę: 6 miesięcy.

Zadania na stanowisku:

  • głównym zadaniem będzie kompletowanie zamówień klientów (małych sklepów);
  • paletowanie zamówień i dostarczenie ich na rampę do załadunku;
  • etykietowanie;
  • praca wymaga użycia ręcznego wózka paletowego.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • uczciwość;
  • oferta kierowana jest dla par;
  • dokładność, szczegółowość;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • motywacja do pracy;
  • preferowane osoby niepijące i niepalące;
  • obsługa komputera na dobrym poziomie.

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę;
  • ubezpieczenia i składki;
  • zakwaterowanie bezpłatne na czas umowy;
  • pracę dla par na dobrych warunkach.

Aplikacje:
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować pod poniższy adres mailowy. W tytule prosimy wpisać:
“Magazyn z chemią gospodarczą, Berlin”.

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-chemia-gospodarcza/

ID ogłoszenia: 21456e7fc7c1f351

10 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na magazynie Brelin chemia gospodarcza”

  1. michas1503 na 15 marca 2016 @ 18:00

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina
    502905534

  2. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta posiadam doswiadczenie prosze o kontakt tomagos@go2.pl

  3. Agnieszka i paulina na 17 marca 2016 @ 09:16

    jesteśmy zainteresowane pracą bardzo potrzebujemy pracy jesteśmy pracowite i odpowiedzialne szybko się uczymy jedna z nas umie używać wózka paletowego pozdrawiamy prośmy o kontakt

  4. Witam
    Prosimy o kontakt pod adresem asciborowska@wp.pl jesteśmy w stanie podjąć pracę od zaraz . Spełniamy wszystkie punkty waszych oczekiwań w tym “preferowane osoby niepijące i niepalące” prosimy o jak najszybsze informacje

  5. Magazyn z chemią gospodarczą, Berlin”. na 18 marca 2016 @ 22:17

    Witam interesuje nas ta praca z Kobietą .proszę o kontakt

  6. jestem zainteresowana państwa ofertą tel 514167382

  7. Aleksandra na 21 marca 2016 @ 19:49

    jestem zainteresowana oferta prosze o kontakt

  8. esemes29 na 23 marca 2016 @ 17:04

    Witam. Ja wraz z bratem
    Jesteśmy
    zainteresowani ofertą
    pracy „Magazyn z chemią gospodarczą, Berlin. Prosimy o
    kontakt pod
    numer +48
    534-175-290
    Dziękuje

  9. ulcziiix na 24 marca 2016 @ 09:43

    Witam . Bardzo pilnie poszukujemy pracy . Posiadamy doswiadczenie w tej branzy jak i w pracy za granicą . Gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo proszę o kontakt +48 733427179