12,25 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na magazynie od zaraz Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 maja 2018 06:36

Dostępna od zaraz propozycja pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia dla par w Hamburgu na magazynie z odzieżą przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,25 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z odzieżą znanych marek
  • do zadań pracownika będzie należało m.in. kompletowanie zamówień dla sklepów, pakowanie, zakładanie zabezpieczeń, naklejanie etykiet oraz przyjmowanie zwrotów

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • szybkie uczenie się
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • brak spóźnień
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjazdu własnym autem
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • zamieszkanie w pokojach z łazienką w cenie 300 euro miesięcznie od pary lub 200 za osobę
  • pracę w Niemczech na dłuższy okres
  • szansę na uzyskanie awansu
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • zarobki wypłacane na konto w terminie

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: “Magazyn odzieżowy, od maja 2018, Hamburg”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-odziezowym-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 8675b0c6f0f1088b