1600 euro brutto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka od zaraz magazyn Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 15:58

Magazyn hurtowni z zabawkami w Hamburgu poszukuje par do zbierania zamówień klientów. Aktualna praca w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia z zakwaterowaniem oraz ubezpieczeniem.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1600 euro miesięcznie.

Numer referencyjny: magazyn/05/16.

Opis stanowiska pracy:
zadania będą polegały na zbieraniu zamówień z dostarczonej listy. Hurtownia zaopatruje zarówno sklepy jak i klientów detalicznych. Do obowiązków będzie należało również pakowanie produktów i przygotowanie ich do wysłania.

Wymagania na stanowisku:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • duża motywacja;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność logicznego myślenia;

Oferujemy:

  • dodatki do wynagrodzenia;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro za miesiąc lub 300 dla par;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • możliwość nauki nowych rzeczy oraz podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres mailowy:

Leiharbeiter@solution4u.com

W temacie należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-hamburg-na-magazynie-z-zabawkami/

ID ogłoszenia: 308571f66f6c9a75

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka od zaraz magazyn Hamburg”

  1. Piotr Budrewicz na 28 kwietnia 2016 @ 22:41

    Witam czy ta praca jest jeszcze aktualna

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowana ta ofertą pracy jestem odpowiedzialna utccziwa i sumiennie wykonuje powierzone mi zadania posiadam zdolności manualne mój nr tel 534849662

  3. Małgorzata na 18 maja 2016 @ 22:36

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt.

  4. Karolina na 29 maja 2016 @ 12:55

    Jestem zainteresowana ofertą pracy .Proszę o kontakt

Zostaw odpowiedź do Małgorzata