2300-2700 € brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla par produkcja detergentów bez języka od zaraz Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 stycznia 2022 20:11

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Kolonii bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych – środki czystości/detergenty;
  • dbanie o ciągłość produkcji, pakowanie gotowych produktów, naklejanie etykiet oraz obsługiwanie urządzeń;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz wykonywanie innych prac produkcyjnych w zależności od bieżącego zapotrzebowania;
  • pracodawca zapewnia środki ochrony osobistej, szkolenie, trening i strój roboczy.

Wymagania:

  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość rozwoju;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mc od osoby.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim albo polskim można wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/01

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-produkcji-detergentow-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 48961e0847840431