12€

Oferta pracy w Niemczech dla Spawacza 131 aluminium w Emden

  • Miasto lub region: Emden
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 maja 2016 01:44

Aktualne ogłoszenia dam pracę w Niemczech dla spawacza 131 (Aluminimum) w miejscowości Emden. Zatrudnienie przy spawaniu elementów do wiatraków.

Firma expertum poszukuje zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Spawacz MIG 131 aluminium do miejscowosci Emden (Niemcy)

Obowiązki:
– Spawanie czesci do wiatrakow metodą 131.

Wymagania:
– Umiejętność spawania metodą 131,
– Aktualny certyfikat spawalniczy 131
– Praktyczne doświadczenie w spawaniu aluminium
– Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:
– Pewną pracę na dłuższy okres czasu,
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Pomoc w organizacji wyjazdu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny ( 0 91) 8 299 222 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia) w jezyku polskim lub niemieckim

ID ogłoszenia: 731573c01b6184f2

ilość wszystkich wyświetleń: 400, dzisiaj: 2