1600 euro brutto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz magazyn odzieżowy bez znajomości języka Kassel

  • Miasto lub region: Kassel
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 15:26

Hurtownia z ubraniami w Kassel zatrudni od zaraz 4 osoby na magazyn. Praca w Niemczech bez znajomości języka z dobrymi zarobkami oraz zakwaterowaniem w dobrym standardzie.

Stanowisko: magazynier.

Pensja: 1600 euro brutto plus dodatki do wynagrodzenia.

Lokalizacja: Kassel, Niemcy.

Numer referencyjny: magazynier/06/16.

Zadania na stanowisku:

  • komisjonowanie produktów;
  • przygotowanie towaru do dalszej wysyłki – pakowanie i zabezpieczanie;
  • przyjmowanie dostaw i rozlokowanie towaru na magazynie;
  • pomoc w utrzymaniu porządku.

Oczekiwania wobec pracowników:

  • dobra organizacja czasu;
  • umiejętność pracy z ludźmi;
  • doświadczenie jako magazynier;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja do sumiennego wypełniania obowiązków.

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • pomoc polskiego koordynatora w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • profesjonalne szkolenie stanowiskowe;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę nocną, weekendową lub na nadgodziny;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres mailowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Prosimy wpisać w temacie wiadomości numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-kassel-na-magazynie-odziezowym/

ID ogłoszenia: 635756b157a54ad

11 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz magazyn odzieżowy bez znajomości języka Kassel”

  1. Dam pracę w Niemczech od zaraz magazyn odzieżowy bez znajomości języka Kassel na 7 czerwca 2016 @ 16:01

    Praca dla pary, wyjazd na koniec czerwca.

  2. jestesmy zainteresowani wyjazdem prosimy o informacje w sprawie tego wyjazdu lub jakich kolwiek wyjazdow za granice w parze dziekuje i pozdrawiam

  3. Szukam z koleżanką pracy za granicą na magazynie z odzieżą ,oferta wystawiona przez państwo pracy na magazynie odzieży w Niemczech nas interesuje proszę o szczegóły co należy zrobić aby się dostać do tej pracy

  4. Jesteśmy gotowe do wyjazdu ,proszę o kontakt tel.793860922 ,na e-maila wysłałam nasze cv

  5. Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą pracą. Proszę o kontakt tel. 663 141 416.

  6. Monika Czerwińska na 27 czerwca 2016 @ 09:54

    witam właśnie szukam pracy za granicą oferta ta najbardziej mi sie spodobała jestem gotowa do pracy od zaraz prosze o kontakt 690145475

  7. Jestem zainteresowany na wyjazd z dziewczyna. Proszę o kontakt 791236984

Zostaw odpowiedź do Emilia Jatkowska