11,84 EUR/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie kawy bez języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 19:41

Aktualna oferta zatrudnienia od zaraz przy pakowaniu kawy w Berlinie. Praca w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia przy podobnych zadaniach. Zakwaterowanie bezpłatne jest gwarantowane na czas umowy.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Wynagrodzenie: 11,84 EUR/h brutto.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie odpowiednich produktów na magazynie – kartonów, kawy itp.;
  • samodzielne przygotowanie stanowiska pracy;
  • pakowanie kawy w zestawy prezentowe razem z kubkiem.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zręczność;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • pracowitość i uczciwość;
  • motywacja.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące;
  • zatrudnienie na pełny etat z możliwością nadgodzin;
  • pomoc w organizacji wyjazdu za granicę;
  • ubezpieczenie na czas wyjazdu;
  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie.

Aplikacje:
Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, prosimy wysyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kawy-berlin/

ID ogłoszenia: 4405bf54c073a681