10,84 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja batonów dla par bez języka Köln

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 31 stycznia 2018 03:06

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia od zaraz w Kolonii na produkcji batonów. Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 8

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wspieranie prac przy procesie produkcji batonów czekoladowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem nadzienia, kontrolowaniem jakości i konserwacją oraz myciem urządzeń
  • do obowiązków będzie należało pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • szybkie uczenie się
  • brak nałogów
  • pełna samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • konieczna jest ważna książeczka sanepidu
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole

Oferujemy:

  • szkolenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • opiekę rezydenta
  • pracę w oparciu o umowę z niemieckim pracodawcą
  • wsparcie w adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem “produkcja batonów czekoladowych, Kolonia 01/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-batonow-koln/

ID ogłoszenia: 5185a70bb69d2008