155 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji czekolady od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2017 20:59

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w fabryce czekolady z Oslo dla 2 Polaków bez znajomości języka. Od zaraz praca w Norwegii na produkcji oraz przy pakowaniu wyrobów czekoladowych.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 155 NOK brutto za godzinę

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie zadań pomocniczych przy procesie produkcji wyrobów z czekolady
  • praca będzie polegała na obsłudze urządzeń i taśmociągu oraz ich czyszczeniu
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem składników oraz pakowanie towarów

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii w trybie natychmiastowym
  • brak uzależnień
  • wysoka kultura osobista
  • pracowitość i sumienność
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • pracę na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji, następnie możliwość współpracy bezpośrednio z pracodawcą
  • płatne zamieszkanie niedaleko zakładu za 4000 NOK miesięcznie
  • opiekę polskiego konsultanta
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • możliwość otrzymania zwrotu nadpłaconego podatku
  • terminowe wypłaty zarobów na konto

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “produksjonsarbeider/08/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-przy-produkcji-czekolady-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 10005984873f63661

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji czekolady od zaraz Oslo”

  1. Jestem w stanie podjąć pracę od zaraz
    573989754