do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz w Bergen magazyn z częściami samochodowymi

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 maja 2016 19:58

Hurtownia części samochodowych z Bergen zatrudni od zaraz pracowników na magazyn, bez znajomości języka. Praca w Norwegii również dla osób bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień według dostarczonej listy;
  • pakowanie towarów, przygotowanie do wysyłki, zabezpieczanie;
  • pilnowanie porządku na magazynie;
  • przyjmowanie dostaw.

Wymagania:

  • kultura osobista;
  • bezproblemowość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • doświadczenie jest mile widziane jednak niewymagane;
  • kreatywność, szybkość;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność organizacji czasu pracy.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę w oparciu o norweskie prawo;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • rzetelne szkolenie;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • możliwość zakwaterowania płatnego oferowanego przez agencję.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

Lagerarbeid@fastservice.com

W tytule prosimy wpisać: „lagermedarbeider 05/2016″

Informujemy że istnieje konieczność stawienia się w biurze w Szczecinie, w celu podpisania umowy o pracę.
Nie pobieramy opłaty za rekrutację. Opłacie podlega tłumaczenie dokumentów na język norweski oraz ich przygotowanie. Należność ta będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia i wynosi 300 NOK.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-bergen-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-czesciami-samochodowymi/

ID ogłoszenia: 55572b85b77095c

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz w Bergen magazyn z częściami samochodowymi”

  1. Stanisław na 7 maja 2016 @ 19:41

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą poproszę o więcej informacji.
    Z poważaniem
    Stanisław Topka

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany waszą ofertą, jednak mam parę pytań dotyczących W/W pracy.
    Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam Sławek.

Zostaw odpowiedź do Stanisław