165 NOK/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka produkcja gotowych dań od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 01:06

Fabryka dań gotowych z Bergen zatrudni Polaków bez znajomości języka na produkcję. Praca w Norwegii od zaraz – nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Zachęcamy do aplikowania!

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165 NOK/h.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie składników dań – krojenie, obieranie itp.;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie gotowych potraw;
  • pilnowanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • komunikatywny język angielski;
  • umiejętność działania w grupie;
  • higiena osobista;
  • wysokie zarobki;
  • przyjazne podejście;
  • samodzielność w działaniu;
  • gotowość do przestrzegania przepisów BHP;
  • skrupulatność.

Oferujemy:

  • wprowadzenie w zadania;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość zdobycia doświadczenia na produkcji;
  • nauka nowych zagadnień;
  • bezpłatne zakwaterowanie pod warunkiem przestrzegania regulaminu;
  • środki ochrony osobistej.

Aplikacje:
Zachęcamy do wysyłania aplikacji poprzez stronę internetową:

www.bit.do/rekrutacja2019

Należy wybrać stanowisko: “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2019”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-mrozonych-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 6965c1b692db81f8

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii bez języka produkcja gotowych dań od zaraz Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt na koler_9@o2.pl i napisanie numeru telefonu zadzwonię jak nie odbiorę mój numer to 507974793