168,20 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka pakowanie perfum Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2020 17:59

Zakład z Oslo szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie dla pakowaczy bez znajomości języka do wykonywania zadań przy taśmociągu. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy taśmociągu, gdzie głównym zadaniem będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości produktów oraz pakowanie ich do opakowań kartonowych;
  • zadaniem pracownika może być również obsługa maszyn produkcyjnych – ale najpierw pracownik przejdzie szkolenie;
  • inne zadania to: dbanie o wysoką jakość, naklejanie etykiet oraz foliowanie itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • sprawność manualna;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dbanie o szczegóły;
  • dokładne i skrupulatne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • umowę na 2 miesiące z opcją jej przedłużenia;
  • norweskie warunki zatrudnienia, a do tego ubezpieczenie, dostęp do świadczeń socjalnych oraz płatny urlop itp.;
  • pracę na jednej zmianie od poniedziałku do piątku po 8 godzin;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • pomoc kadrową, administracyjną i organizacyjną.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za przygotowanie i przetłumaczenie dokumentów wynosi około 300 NOK i zostanie potrącona z pierwszej wypłaty.

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem: „Ref. „lagermedarbeider 006/2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 6735ee3963968634

ilość wszystkich wyświetleń: 853, dzisiaj: 1