do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz Oslo pakowanie ciastek

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 października 2015 01:53

Producent ciasteczek z Oslo poszukuje pracowników do pakowania wyrobów przy linii produkcyjnej. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz ciasteczek

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Zadania:

  • ręczne pakowanie ciastek przy linii produkcyjnej
  • ciastka należy ułożyć w maszynie po 9 lub 12 sztuk
  • praca wykonywana będzie z uwzględnieniem najwyższych norm BHP

Oczekiwania:

  • energiczność, żywiołowość
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność wypracowywania norm dziennych
  • brak przeciwwskazań do wykonywania prac powtarzalnych

Oferujemy:

  • przejrzysty system zatrudnienia
  • umowa o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych

Jak aplikować?
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail z CV należy przesłać na adres:

Ogłoszenie wygasło! z dopiskiem: Pakowacz ciasteczek, Oslo

ID ogłoszenia: 706562ffbc1085ab

6 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz Oslo pakowanie ciastek”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą wraz z dziewczyną. Proszę o kontakt na 537562129.

  2. Witam jestem zainteresowaną tą pracą od czerwca 2016 r. , dyspozycyjna nawet 4 miesiące. Telefon :603123494.

  3. Jestem zainteresowana praca przy pakowaniu ciastek.Jestem osoba pracowita .Wyjezdzam za granice na zbiry zadnej pracy sie nie boje . bardzo prosze o kontakt.Podam nr. tel 792420590

  4. Witam mam 30 lat jestem kobieta jestem zainteresowana ,pracą mój nr tel 514 199 267 proszę o kont.

  5. Witam jestem zainteresowana z chłopakiem ofertą pracy,obecnie przebywamy w Norwegii.O kontakt proszę na email.Pozdrawiam

  6. Chętnie podejmę się pracy od czerwca 🙂

Zostaw odpowiedź do bogumiła