171 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz na produkcji przynęt Haugesund

  • Miasto lub region: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 14:27

Fabryka przynęt wędkarskich poszukuje od zaraz osób do pracy w Norwegii na produkcji. Zatrudnienie bez znajomości języka w Haugesund. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca za niewielką opłatą.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: 171 NOK brutto

Lokalizacja: Norwegia, Haugesund;

Start: od zaraz.

Numer referencyjny: nw/066/16.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie przynęt z dołączaniem instrukcji;
  • malowanie oraz ozdabianie;
  • montaż haczyków lub kotwiczek;
  • zadania są wykonywane przy stole montażowym.

Wymagania:

  • precyzja, poczucie estetyki;
  • zaletą będzie zainteresowanie wędkarstwem spinningowym;
  • dokładność i szczegółowość;
  • podstawowy język angielski;
  • predyspozycje do działania w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz na 6 miesięcy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne na czas umowy (4000 – 5000 NOK);
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu;
  • umowę o pracę na pół roku z możliwością przedłużenia;
  • legalne i przejrzyste warunki pracy;
  • profesjonalne szkolenie wstępne.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod podany niżej adres mailowy. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia. Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje:

  • norwayworker@europe.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-przynet-wedkarskich-od-zaraz-haugesund/

ID ogłoszenia: 994577b93460ef89

8 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz na produkcji przynęt Haugesund”

  1. Piotr maj z krakowa data 18 11 1982 rok tel 731 588 564

  2. nw/066/16 na 15 lipca 2016 @ 16:28

    jestem zainteresowany państwa ofertą.łowię od 15 lat proszę o kontakt nr tel 690694 030

  3. Witam jetem zainteresowana ofertą nie znam języka ale myslę że świetnie bym sie sprawdziła w tej pracy gdyż jestem osobą bardzo dokładną mam poczucie estetyki i jestem dyspozycyjna od zaraz

  4. pracownik produkcji. na 19 lipca 2016 @ 12:29

    witam interesuje mnie te ogloszenie ,posiadam udokumentowana pol roczna prace za granica na produkcji ( nw/066/16.)

  5. Witam jestem zainteresowany w/w ofertą pracy mój numer tel 503014235.
    pozdrawiam
    Andrzej

  6. Jestem zainteresowany, sam robie woblery , mam pojecie na pewno się sprawdze .Sam jestem wedkarzem

  7. Witam. Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.. 797402114, Pozdrawiam

  8. Dzen dobry!Para z Ukrainy zainteresowany w oferte/Szukamy prace w Norwegii.Jestem w Polsce/Moj nomer 575774841 Wadym

Zostaw odpowiedź do Andrzej Potyrała