do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii na produkcji opakowań od zaraz w Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 marca 2016 23:06

Poszukiwany pracownik od zaraz na produkcję opakowań w fabryce artykułów biurowych w Stavanger. Aktualna praca w Norwegii dla Polaków nie posiadających doświadczenia, z dobrym wynagrodzeniem oraz perspektywą rozwoju.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia.

Zarobki: do ustalenia.

Wolne wakaty: 1.

Zakres obowiązków:

  • składanie kartonów;
  • sklejanie;
  • bieżąca kontrola jakości;
  • obsługa prostych maszyn po szkoleniu;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • komunikatywny język norweski (również w piśmie);
  • możliwość pracy zmianowej;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • brak chorób przewlekłych;
  • zamieszkanie w Stavanger lub okolicy;
  • odpowiedzialne i uczciwe podejście;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • pracę na 3/4 etatu;
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia;
  • umowę o pracę na stabilnych warunkach;
  • miły i przyjazny zespół współpracowników;
  • szkolenie wprowadzające;
  • narzędzia potrzebne do pracy.

Aplikacje:
CV w języku norweskim prosimy wysyłać pod adres:

ledig.stilling@norengros.no

W temacie prosimy wpisać: „Produksjonsassistent”.

Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-opakowan-w-fabryce-stavanger/

ID ogłoszenia: 44456e7ff4b93379

ilość wszystkich wyświetleń: 4078, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii na produkcji opakowań od zaraz w Stavanger”

  1. Dzen dobry!Para z Ukrainy zainteresowany w oferte/Szukamy prace w Norwegii.Jestem w Polsce/Moj nomer 575774841 Wadym