120 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B dostawca bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2017 22:07

Zatrudnimy w Oslo na stanowisku kierowcy kat.B 2 pracowników bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii od zaraz przy rozwożeniu pizzy do domów klientów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 120 NOK za godzinę brutto oraz 12 NOK za przejechany kilometr

Opis stanowiska:

  • jest to praca w pizzerii polegająca na dostarczaniu zamówionych posiłków do klientów
  • zadaniem pracownika będzie pobieranie należności oraz wydawanie reszty i paragonu

Wymagania:

  • gotowość do pracy na zmianie wieczornej, nocnej oraz w weekendy
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • status osoby niekaranej
  • własny samochód, najchętniej diesel lub lpg
  • elastyczność i otwartość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • otrzymanie zwrotu kosztów paliwa, serwisu oraz ubezpieczenia auta
  • dobre wynagrodzenie
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • możliwość wzięcia jednej pizzy dziennie za darmo

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia najlepiej w języku angielskim prosimy wysyłać na adres:

mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-jako-kierowca-kat-b-przy-rozwozeniu-pizzy-oslo/

ID ogłoszenia: 32959d7d53d441c6

ilość wszystkich wyświetleń: 1521, dzisiaj: 2