156,80 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie odzieżowym bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 11:02

Magazyn z Fredrikstad od zaraz zatrudni nowe osoby do zbierania zamówień. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia.

Wynagrodzenie: 156,80 NOK/h.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień według listy;
  • pakowanie oraz zabezpieczanie towaru przed transportem;
  • kierownik zmiany może delegować pracownika również do innych zadań.

Oczekiwania:

  • komunikatywny język angielski;
  • predyspozycje do pracy na zmiany;
  • roczne doświadczenie w podobnej pracy;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • samodzielność w działaniu;
  • mobilność będzie dodatkową zaletą.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy sprawach formalnych;
  • umowę na czas określony opartą o norweskie warunki;
  • możliwość wypracowania nadgodzin dla chętnych;
  • zakwaterowanie za niewielką opłatą.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony www:

  • www.bit.do/rekrutacja-2016

W formularzu prosimy zaznaczyć opcję: “Pakowanie zamówień Fredrikstad”. Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-fredrikstad-na-magazynie-odziezowym/

ID ogłoszenia: 966578fe5076c37b

7 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie odzieżowym bez języka Fredrikstad”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy w magazynie. Proszę o kontakt na maila wojciechtworek@gmail.com.

    Pozdrawiam

  2. Witaj. Jeśli jest aktualna ta praca przy odzieży to ja zrodzina jestem chętny. Mój telefon kontaktowy do Włoch. Dzięki i pozdrawiam.

  3. Pakowanie zamówień Fredrikstad na 28 lipca 2016 @ 21:52

    W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie chciałbym zgłosić swoją kandydature, Jestem osoba młodą,bardzo komunikatywną, chętnie pracująca w grupie jak i indywidualnie oraz sprawną fizycznie gotowa do podjęcia pracy! Mam 5 letnie doświadczenie w pracy przy komplementacji zamówień w Holandii oraz 4 letnie doświadczenie w pracy na produkcji. Posługiwanie sie językiem angielskim nie stanowi dla mnie problemu. Więcej mógłbym powiedzieć o sobie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

  4. Witam,

    wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, chcemy osiedlić się w Norwegii na kilka lat. Jesteśmy osobami, które szybko się uczą, mamy duże doświadczenie również w pracy za granicą, chłopak dogaduje się w języku angielskim, ja z kolei w języku niemieckim, jednak miałam przyjemność pracować w Anglii i tam również sobie świetnie dałam radę. Właśnie ukończyliśmy studia i chcemy sobie ułożyć życie. Postawiliśmy sobie w życiu pewien cel i chcemy go zrealizować, jest on dla nas niezwykle motywujący co z pewnością pozytywnie przełożylibyśmy na naszą pracę. Bardzo proszę o skontaktowanie się drogą mailową, jesteśmy w stanie tu i teraz lecieć i podjąć się stałej pracy.

  5. Damian Synowczyk na 27 grudnia 2016 @ 21:08

    bardzo podoba mi się ta oferta damian.mynio@o2.pl

  6. Witam oboje z mężem zainteresowani jesteśmy podjęciem pracy.Tel kont 793790163

  7. Oferta pracy w Norwegii na 31 grudnia 2016 @ 01:23

    Jestesmy wraz z partnerem zainteresowani oferta.Kontakt telefoniczny +48500812592 lub smsPozdrawiam serdecznie.