175 NOK za godzinę brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz magazyn z napojami bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 października 2016 00:07

Aktualna praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka od zaraz. Zatrudnienie w Oslo możliwe dla Polaków na magazynie z napojami przy rozładunku i załadunku.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na realizacji zamówień za pomocą skanera i układaniu ich na palety
  • do obowiązków pracownika należy obsługa wózka paletowego, załadowywanie i rozładowywanie towarów oraz aktualizacja baz z danymi
  • osoba zatrudniona wykonuje również prace porządkowe

Wymagania:

  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • szybkie nabywanie wiedzy
  • zdolność pracy grupowej
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • sprawność i siła fizyczna
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podnoszenia ciężarów
  • zdolność adaptacji do nowych warunków
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • mieszkanie płatne
  • szkolenia
  • ubranie robocze
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością pracy na stałe
  • wparcie w procesie adaptacji
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • wysokie zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie: https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2016 z zaznaczeniem posady “Magazynier / Komisjonier Oslo”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-z-napojami-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 93858024599a1871

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz magazyn z napojami bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam ! Jestem zainteresowany oferta . Mam 24 lata jestem mlodą silna sprawna fizycznie osoba gotową do pracy od zaraz na dluzszy okres. Dobra znajomosc komputera jak i powyzszych wymagań. Prosze o kontakt +48787102405 ewentutalnie e:mail fajcik18@wp.pl
    Pozdrawiam !

  2. Good day.
    My name is Olha. I’m a woman. I live in Poznan, I am 44 years old.
    I am looking for work in fish processing plants.
    I don’t have much experience.
    But willingly and quickly gonna learn.
    I can do other work commissioned by the employer.
    I’m used to hard work. like to work.
    I’m not afraid of cold.
    I’m open for suggestions.
    I am waiting for a response. Thank you.

  3. Jestem zainteresowany ta oferta pracy Pawel kontakt 0048886201455

Zostaw odpowiedź do Olha