166,40 NOK/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji kremu nugatowego bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 marca 2017 04:02

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy produkcji kremu nugatowego. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Oslo dla 4 Polaków z zapewnionym darmowym zamieszkaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Stawka godzinowa: 166,40 NOK na godzinę brutto
Liczba wakatów: 4
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • na początek pracodawca zapewnia gruntowe szkolenie wprowadzające po którym nastąpi przydzielenie poszczególnych zadań
  • zadania rozdzielane będą zgodnie z osobistymi predyspozycjami pracowników
  • przenoszenie produktów, obsługiwanie maszyn, pakowanie, wsparcie działu magazynu, itp

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności
  • zdolność do pracy w zespole
  • przykładanie się do zadań
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • darmowy udział w procesie produkcyjnym
  • zatrudnienie na umowie podpisanej z Norweskim pracodawcą
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracę początkowo na okres próbny, trwający 3 miesiące

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz:

Niezbędne jest oznaczenie opcji: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017″.
źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-produkcja-kremu-nugatowego-bez-znajomosci-jezyka-oslo-2017/

ID ogłoszenia: 4158c7456b78215

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji kremu nugatowego bez języka Oslo”

  1. Witam.Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt

  2. Dzen dobry!Para z Ukrainy zainteresowany w oferte/Szukamy prace w Norwegii.Estem w Polsce/Moj nomer 575774841 Wadym

Zostaw odpowiedź do Wadym