173 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji opakowań bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 listopada 2019 20:01

Fabryka z Oslo szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na produkcji opakowań kartonowych bez znajomości języka. Oferta 2019 z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca w zakładzie przy produkcji opakowań kartonowych;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne, kontrolował jakość oraz składał, pakował opakowania itp.

Wymagania:

  • zmotywowanie, pracowitość;
  • odpowiedzialne wypełnienie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • pracę od zaraz;
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 NOK mc – miejsce zamieszkania tylko na okres próbny.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja opakowań Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 5175dcbf5c03466a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji opakowań bez znajomości języka Oslo”

  1. Adam Tymosiak na 28 listopada 2019 @ 16:27

    Witam Adam Warszawa jestem chętny podjęciem współpracy praca na produkcji opakowań tel. 504 694 315 Adam pozdrawiam