163,80 SEK brutto/h

Oferta pracy w Szwecji bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Göteborg

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2021 20:51

Na produkcji napojów poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Szwecji 2021. Zatrudnienie w Göteborgu dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Göteborg.

Wynagrodzenie: 163,80 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • dbanie o prawidłową jakość procesów produkcyjnych oraz wyrobów, dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykładanie pustych opakowań na linię produkcyjną do automatycznego napełnienia;
  • pracownik będzie również dbał o ciągłość produkcji oraz obsługiwał maszyny po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • na początku zadania będą proste, a potem będą się zmieniać wraz ze wzrostem stażu pracy.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie do osiągania wysokich wyników;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w zależności od standardu;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • próbną szwedzką umowę o pracę z opcją jej przedłużenia.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni albo korespondencyjnie. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM należy wysłać na adres e-mail: Arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Szwecja na produkcji napojów, Göteborg 04/2021

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-szwecja-praca-od-zaraz-przy-produkcji-napojow-w-goteborg/

ID ogłoszenia: 357608ae42d16d1a