140 SEK brutto/h

Oferta pracy w Szwecji dla par bez języka przy pakowaniu sera od zaraz Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 24 stycznia 2023 21:05

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Szwecji przy pakowaniu sera. Zatrudnienie w Sztokholmie bez znajomości języka dla par pakowaczy. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 140 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • praca na hali przy lekko obniżonej temperaturze;
  • ręczne ważenie, a następnie układanie plastrów sera krojonego na tackach;
  • kontrolowanie jakości, pakowanie gotowych produktów oraz ich foliowanie.

Wymagania:

  • badania do pracy z żywnością;
  • dostępność od zaraz;
  • schludność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • samodyscyplina;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe;
  • strój służbowy;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK na mc od osoby;
  • szkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV oraz LM można wysyłać na adres e-mail:

Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie sera, Sztokholm 2023

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-szwecja-przy-pakowaniu-sera-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-sztokholm-2023/

ID ogłoszenia: 7863d02e889a2a6