do ustalenia

Oferta pracy w Szwecji od zaraz bez znajomości języka Göteborg pakowanie łososia

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 15:44

Przetwórnia rybna z Göteborga zatrudni osoby bez znajomości języka do pakowania łososia wędzonego przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Szwecji od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Göteborg

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prace manualne polegające na pakowaniu kawałków łososia wędzonego na tacki plastikowe
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po przeszkoleniu

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • odpowiedzialność
  • lojalność
  • chęć zatrudnienia na stałe
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające w obowiązki i z zakresu BHP
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • terminowe wypłacanie należności
  • ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek

Aplikacja:
Prosimy o pilną aplikację. Wiadomość zatytułowaną “Pakowanie łososia, Göteborg” prosimy przesłać na adres:
Ogłoszenie wygasło!

ID ogłoszenia: 87355cc98e48a5de

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Szwecji od zaraz bez znajomości języka Göteborg pakowanie łososia”

  1. alanfulco29@gmail.com na 26 września 2016 @ 12:50

    jest nas 2 ja szymon 28 lat i piotr 45 lat ja szymon znam jezyk angielski i niemiecki jestesmy zainteresowani pracom pakowanie łososia od zaraz prosimy o kontakt 0048 721 397 731

Zostaw odpowiedź do alanfulco29@gmail.com