110 SEK/h netto

Oferta pracy w Szwecji od zaraz budowa bez znajomości języka Sztokholm

  • Miasto lub region: Szwecja
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 5 listopada 2016 00:53

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Szwecji dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie na budowie w Sztokholmie możliwe od zaraz przy murowaniu  z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 110 SEK netto

Opis stanowiska:

  • praca polega na pomocy przy budowie domków jednorodzinnych
  • zadaniem pracownika jest układanie cegieł, bloków, pustaków oraz kształtek, a także tynkowanie

Wymagania:

  • posiadanie minimum 3-letniego doświadczenia w pracy murarza lub tynkarza
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • działalność gospodarcza lub możliwość przejścia na samozatrudnienie
  • mile widziana znajomość angielskiego lub szwedzkiego
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na okres min. 6 miesięcy z perspektywą przedłużenia
  • zagwarantowane 50 godzin pracy na tydzień
  • atrakcyjne zarobki
  • bezpłatne mieszkanie oraz komunikację lokalną
  • przelot do Szwecji gratis

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV oraz danymi kontaktowymi na adres: biuro@kowalski-consulting.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-262ke5/

ID ogłoszenia: 348581cccec85cb6