110 SEK brutto/h

Oferta pracy w Szwecji przy sprzątaniu bez znajomości języka od zaraz Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 18:00

Aktualne ogłoszenie do pracy w Szwecji przy sprzątaniu z zapewnionym zakwaterowaniem, jako pracownik serwisu sprzątającego. Zatrudnienie od zaraz i bez języka szwedzkiego. Do tego pracodawca ze Sztokholmu oferuje legalne i przejrzyste warunki umowy.

Stanowisko: pracownik serwisu sprzątającego.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 110 SEK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac, których zażyczy sobie klient, czyli mycie kuchni oraz łazienki, a także ścieranie kurzy w całym domu, odkurzanie dywanów, mycie podłóg itp.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • energiczność i motywacja do pracy;
  • duża dyspozycyjność i możliwość podjęcia pracy na czas nieokreślony.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach szwedzkich;
  • ubezpieczenie;
  • zapewnione zakwaterowanie;
  • służbowy telefon;
  • dowożenie do pracy.

Aplikacja:

W CV należy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ewelina Cleaning Servis AB z siedzibą w Åkersberga, ul. Bergavagen 2d, Szwecja, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Aplikować można na stronie poprzez dostępny tam formularz: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-serwisu-sprzatajacego-sztokholm,oferta,6547494

ID ogłoszenia: 9775c4dd1677901b