£6,70-7,20 GBP/h

Oferta sezonowej pracy w Anglii bez języka zbiory owoców od zaraz Peterborough

  • Miasto lub region: Peterborough
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 18 czerwca 2016 12:07

Dam sezonową pracę w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach owoców takich jak borówki, truskawki i jeżyny. Zatrudnienie od zaraz w Peterborough dla osób zmotywowanych i sprawnych fizycznie.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Peterborough, Anglia.

Zarobki: poniżej 25 lat 6,70, powyżej 25 lat 7,20 GBP/h.

Zadania na stanowisku pracy:

  • prace na gospodarstwie zlecane przez przełożonego;
  • zbieranie truskawek, jeżyn i borówek;
  • pracownik musi przejść 3-tygodniowy okres próbny.

Wymagania:

  • energiczność i sprawność fizyczna;
  • brak poważnych chorób;
  • sprawność manualna na dobrym poziomie;
  • dyspozycyjność na 4 miesiące;
  • predyspozycje do pracy w każdych warunkach pogodowych;
  • możliwość zabrania ze sobą pewnej sumy pieniędzy na pierwsze wydatki;
  • pracownik musi zabrać ze sobą ubrania i akcesoria do pracy w każdą pogodę.

Gwarantujemy:

  • dobre warunki socjalne;
  • zakwaterowanie płatne 35 GBP tygodniowo plus 5 GBP karta na prąd;
  • transport na farmę w cenie 6 GBP;
  • umowę o pracę na czas 4 miesięcy;
  • 5 lub 6 dni pracy w tygodniu;
  • regularne wyjazdy do sklepów;
  • wstępne przeszkolenie dla nowych osób;
  • dobre zarobki.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać CV pod adres mailowy:

  • anglia@bispol.com z dopiskiem w temacie „truskawki Anglia”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-zbiory-owocow-peterborough/

ID ogłoszenia: 91157650645f14f9

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Anglii bez języka zbiory owoców od zaraz Peterborough”

  1. Witam! Jestem zainteresowana pracą dla dwóch osób