8,19 GBP netto/h

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach śliwek od zaraz bez języka 2019 Salisbury

  • Miasto lub region: Salisbury
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 31 lipca 2019 21:50

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach śliwek bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Salisbury aktualne od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 8,19 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał śliwki w sadzie. Drzewka są niskie, ale czasami konieczne jest użycie drabiny.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobre zdrowie oraz zapał do pracy;
  • wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne;
  • bez nałogów i problemów z prawem;
  • dostępność przynajmniej do września;
  • zaletą będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłata raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach;
  • dostęp do Internetu;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-przy-zbiorach-sliwek-od-zaraz-bez-jezyka-w-sadzie-salisbury-uk/

ID ogłoszenia: 955d41dd3134e0f

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach śliwek od zaraz bez języka 2019 Salisbury”

  1. Witam serdecznie pisze w sprawie pracy. Czy oferta pracy jest aktualna ? Jeśli tak czy można kontakt do Państwa kontakt czy tylko droga mailowa można z Państwem się kontaktować. Pozdrawiam serdecznie