na akord

Oferta sezonowej pracy w Holandii zbiory jabłek i gruszek od zaraz Tilburg

  • Miasto lub region: Tilburg
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 23 września 2015 04:14

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Tilburgu przy zbiorach jabłek i gruszek. Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców twardych

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Wynagrodzenie: stawka na akord

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zrywał owoce twarde, takie jak gruszki oraz jabłka.
  • Obowiązują limity godzinowe.

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • wytrzymałość fizyczna
  • samodyscyplina
  • możliwość podjęcia ciężkiej pracy
  • gotowość do wyjazdu od zaraz

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie z bezproblemowym dostępem do łazienki i aneksu kuchennego
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • podjęcie pracy od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:

OGŁOSZENIE WYGASŁO

ID ogłoszenia: 6635601fd308087a

3 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Holandii zbiory jabłek i gruszek od zaraz Tilburg”

  1. Joanna i Krzysztof na 29 września 2015 @ 20:29

    501933587

    Jesteśmy para poszukująca pracy na dłuższy okres jesteśmy dyspozycyjni pracowici możemy zacząć pracę od zaraz możemy pracować po 12 godzin codziennie sprawdzamy się w pracy zespołowej jak i inwidualnie
    Proszę o kontakt Joanna

  2. Witam
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, czy byłaby możliwość pracy przez 2 miesiące w roku 2016 tj. Czerwiec-lipiec?
    Proszę o kontakt 724124215.

  3. kamil pajor na 9 stycznia 2016 @ 15:21

    witam wraz z kuzynem jesteśmy chetni do pracy za granica praca od zaraz nawet od stycznia morzemy zaczać duze doswiadczenie na zbiorach nie raz wyjazd prosze o szybki kontak serdecznie dziekuje pozdrawiam moj numer tel 881328716

Zostaw odpowiedź do Michał