Akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek Jülich-Broich

  • Miasto lub region: Jülich-Broich
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 stycznia 2016 14:16

Sezonowa oferta fizycznej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Jülich-Broich bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie kierujemy przede wszystkim do studentów i absolwentów.

Stanowisko: pracownik sezonowy.
Lokalizacja: Jülich-Broich, Niemcy.
Liczba wolnych wakatów: 650.
Początek zbiorów: maj 2016.
Wynagrodzenie: tryb akordowy.

Opis stanowiska:

praca będzie polegała na zbiorze truskawek w tunelu lub na polu. Od marca potrzebujemy również osób do sadzenia.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • dyspozycyjność od maja lub od marca;
  • mile widziane doświadczenie;
  • plusem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • zwinność; energiczność;
  • dyspozycyjność na 5 lub 10 tygodni;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • pracę sezonową – początek w marcu lub w maju 2016;
  • zatrudnienie tymczasowe dla absolwentów lub studentów;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • zakwaterowanie na czas umowy;
  • możliwość dorobienia w czasie wakacji.

Aplikacje:
Zgłoszenia zbieramy do końca kwietnia. Potrzebujemy wielu pracowników, więc mile widziane są zgłoszenia grupowe – od przyjaciół, rodzeństwa czy par.
Do 10 lutego zbieramy zapisy na sadzenie truskawek.

Prosimy wysyłać swoje CV i wszelkie pytania na adres mailowy: info@charlys-erdbeerhof.de

Prosimy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-julich-broich-2016/

ID ogłoszenia: 464569e1f9a999be

6 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek Jülich-Broich”

  1. Jestem bardzo zainteresowana panstwa oferta podaje swoj nr tel 781110342 wchodze w strone gdzie trzebazaaplikowac i nic tam nie ma

  2. Witam,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą, jednak chciałabym się dowiedzięć więcej szczegółów dotyczących wynagrodzenia, miejsca pobytu, czasu pracy w ciągu dnia i dokładnego objaśnienia wymagań pracodawcy od pracowników. Szukam pracy razem z moja siostra głównie na czas wakacyjny, czyli lipiec i sierpień, możliwie również czerwiec, Obecnie mieszkam w Niemczech, wiec moja znajomość języka mam dobrze opanowaną, moja siostra również. Okres wiekowy to 20 i 17 lat
    Czekam na konkretną odpowiedź 🙂

  3. witam jestem za interesowana ta pracą mam skończone 17 lat lubię pracować mam tez chłopaka który pracował w Niemczech też na polu posiadamy samochód nam pasuje od marca lub kwietnia 537089320

  4. Witam, Jesteśmy ze znajomymi zainteresowani państwa ofertą pracy, prosił bym o przekazanie większej ilości informacji na podany adres e-mail,
    Pozdrawiam

  5. Witam proszę o kontakt 724036095

  6. Witam . jestem zainteresowany tą propozycja proszę o kontakt 788781734 . dziękuje i pozdrawiam