1800-2200 Eur netto mc

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz dla par przy zbiorach warzy bez języka Ulm

  • Miasto lub region: Ulm
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 września 2019 21:20

Pracodawca z Ulm szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy zbieraniu warzyw bez znajomości języka z zapewnionymi bardzo dobrymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1800 – 2200 Eur netto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie warzyw na plantacji, takich jak: marchewka, sałata i rzodkiewka;
  • praca wykonywana jest na polu.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej na polu;
  • dostępność na 3 miesiące.

Oferujemy:

  • pracę sezonową na 4 miesiące;
  • atrakcyjne warunki finansowe w wysokości 6 Eur netto na godz., co daje miesięcznie 1800 – 2200 Eur netto (do ręki);
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: +49 152 118 777 80.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-dla-par-przy-zbiorze-warzyw-bez-jezyka-ulm/

ID ogłoszenia: 4315d72ac4d517ab