9,84 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach bez języka Drezno 2017

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 listopada 2017 00:22

Ogrodnictwo – propozycja sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w Dreźnie przy kwiatach szklarniowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: około 6-8 tygodni

Stawka godzinowa: 9,84 euro brutto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni polegająca na pielęgnacji oraz ścinaniu kwiatów
  • inne zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • chęć do podjęcia sezonowej pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • brak uzależnień
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od zaraz
  • gwarancję dużej ilości godzin tygodniowo
  • zatrudnienie w Niemczech na uczciwych warunkach
  • opiekę polskiego konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV oraz LM na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: “Praca przy kwiatach, Drezno”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-bez-jezyka-pakowanie-na-produkcji-rybnej-od-zaraz-w-kalmar/

ID ogłoszenia: 41559fc57718fd62