na akord

Oferta sezonowej pracy w Szwecji zbiory malin i truskawek 2017 Sölvesborg

  • Miasto lub region: Sölvesborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 6 maja 2017 16:14

Propozycja zatrudnienia w Sölvesborg na polu przy zbiorach truskawek i malin. Oferta sezonowej pracy w Szwecji dla osób bez znajomości języka od czerwca 2017.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Sölvesborg, Szwecja
Rozpoczęcie: od czerwca 2017
Pensja: na akord

Obowiązki:

  • praca na polu przy zbiorze owoców miękkich – malin oraz truskawek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do zadań
  • możliwość zabrania do Szwecji odpowiedniej odzieży – komplety odpowiednie na każdą pogodę zarówno na
  • upał jak i deszcz
  • wytrzymałość
  • energiczność

Oferujemy:

  • odpłatne zamieszkanie, zorganizowane w Sölvesborg
  • pracę sezonową do podjęcia od czerwca 2017
  • pensje akordowe
  • około 6-7 dni pracy w tygodniu

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej. Wiadomość prosimy wysłać na adres:

  • elpru.86@wp.pl

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/zbiory-truskawek-malin-sezonowa-praca-w-szwecji-2017-solvesborg/

ID ogłoszenia: 55590dc39e53a21