Oferty pracy na magazynie za granicą bez doświadczenia i znajomości języka od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 maja 2015 05:52

Pilnie poszukiwani magazynierzy od zaraz do legalnej pracy za granicą przy zbieraniu i kompletowaniu zamówień na magazynie. Ogłoszenie bez znajomości języka i doświadczenia dla Polaków.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: do ustalenia
Liczba miejsc: 12
Start: od zaraz

Zadania:
Praca w hurtowni zaopatrującej sklepy spożywcze w Norwegii. Zadaniem pracownika bezie kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem oraz układanie i pakowanie palet do wysyłki.

Wymagania:
– język angielski
– doświadczenie na magazynie
– zaświadczenie o niekaralności
– wysoka motywacja do pracy za granicą
– tylko osoby bez nałogów

Oferujemy:
– bardzo dobre zarobki
– darmowe mieszkanie w Norwegii
– legalna umowa na warunkach norweskich
– możliwość bezpłatnego uczestnictwa w kursie językowym

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV:

ogłoszenie @ wygasło

ID ogłoszenia: 382555d54eccd266

ilość wszystkich wyświetleń: 2837, dzisiaj: 3

1 odpowiedź na “Oferty pracy na magazynie za granicą bez doświadczenia i znajomości języka od zaraz”

  1. Witam jestem zainteresowany Państwa oferta pracy proszę o telefon 725522430 pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Damian