7,20 GBP/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii bez języka recykling od zaraz Rushden

  • Miasto lub region: Rushden
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 22:10

Możliwość zatrudnienia od zaraz dla mężczyzn w fabryce z Rushden. Atrakcyjna fizyczna praca w Anglii przy recyklingu skierowana do osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: sortowacz

Lokalizacja: Rushden, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 7,20 GBP brutto

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na linii w fabryce
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie plastikowych i papierowych odpadów z gospodarstw domowych

Wymagania:

  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • mile widziane osoby w wieku 22 – 45 lat
  • możliwość pojęcia pracy na terenie Niemiec od zaraz

Oferujemy:

  • zagwarantowane ok 40 godzin pracy tygodniowo na zmianach po 8 lub 12 h dziennie
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w komfortowych warunkach w cenie 80 GBP za tydzień
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • ustawowo wolne od pracy dni oraz przerwa na święta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę bez znajomości angielskiego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy zachęcamy do wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: kamila374@gmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-anglia-bez-jezyka-przy-recyklingu-rushden/

ID ogłoszenia: 4485829d530ea525

4 komentarze na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii bez języka recykling od zaraz Rushden”

  1. witam jestem zainteresowany pracą jako sortowacz z zakwaterowaniem mam 47 lat pracowałem już w Londynie na imię mam Piotr mieszkam w Głogowie mój tel.512504768 pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą. Pracowałem wcześniej w holandi na produkcji obecnie jestem kierowcom międzynarodowym ma na imię Sebastian mieszkam w Rzeszowie bardzo proszę o odpowiedź na numer telefonu 537-545-995

  3. Sortowacz na 3 grudnia 2016 @ 20:22

    Dzien dobry jestem zainteresowany praca prosze o kontakt podaje nr. tel. 725 823 635

Zostaw odpowiedź do sortowacz