120-140 DKK/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii od zaraz sortowanie paczek bez języka Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 00:57

Firma logistyczna z Kopenhagi od zaraz zatrudni Polaków przy sortowaniu paczek. Fizyczna praca w Danii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Wszystkiego nauczymy podczas dokładnego szkolenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania.

Wynagrodzenie: 120 – 140 DKK/h brutto.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest przy taśmociągu;
  • rozładunek i załadunek towarów;
  • sortowanie paczek kurierskich;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • motywacja;
  • punktualne przychodzenie na swoje zmiany;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • dokładność;
  • zaangażowanie;
  • gotowość do działania w grupie.

Zapewniamy:

  • duńską umowę o pracę;
  • dobre zarobki;
  • zatrudnienie na zmiany;
  • dodatki za noce – +25% do stawki podstawowej;
  • niedrogie posiłki w kantynie pracowniczej;
  • szkolenie wprowadzające do pracy.

Oferujemy:

CV z aktualnymi danymi kontaktowymi prosimy wysyłać pod adres:

sikker@execs.com z dopiskiem w temacie wiadomości: “imię i nazwisko, skr/27/18”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dania-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 8675c1b622bf0cb0