138 DKK brutto za godzinę

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii sortowanie ubrań bez języka od zaraz Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 9 grudnia 2016 00:15

Poszukiwani są pracownicy bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Dania praca fizyczna w sortowni z Aarhus dostępna od zaraz dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: sortowacz odzieży

Miejsce: Aarhus, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 138 DKK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu używanych ubrań w szybkim tempie biorąc pod uwagę ich jakość

Wymagania:

  • samodzielność na stanowisku pracy
  • zdolności manualne
  • brak problemów zdrowotnych, szczególnie alergii
  • energiczność
  • nastawienie na cel
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • szkolenia wprowadzające dla pracowników
  • pomoc w znalezieniu niedrogiego miejsca do zamieszkania w Aarhus
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie na konto
  • pracę na zmiany

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

scandiworkers@email.com

W tytule należy wpisać 0010/07/Dania.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-danii-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-aarhus/

ID ogłoszenia: 6795849e28ed8f77

7 komentarzy na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii sortowanie ubrań bez języka od zaraz Aarhus”

  1. witam jestem zainteresowany podjeciem pracy w Arhus. Mowie dobrze po angielsku i mam 23 lata. prosze o kontakt

  2. Witam grupa4-osobowa zainteresowana jest podjęciem pracy.tel.kont793790163

  3. witam jestem zainteresowany moge odrazu po nowy roku jechac tel 667390422

  4. Witam jestem zainteresowany pracą w dani możliwość wyjazdu od zaraz 533152455 piotr

  5. Dzien dobry.Wraz z partnerem jestesmy zainteresowani Pana oferta.Potrafimy pracowac szybko i dobrze.Kontakt telefoniczny +48500812592 lub +4915145052942.Mail:urszula czuprynska1@gmail.com.Szczesliwego Nowego Roku!

  6. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mogę rozpocząć od zaraz, spełniam wszystkie warunki konieczne do podjęcia pracy. Proszę o kontakt +45 713 317 23

  7. 0010/07/Dania. na 1 lutego 2017 @ 13:41

    Witam jestem zainteresowana ofertami pracy!

    Prosze o kontak 500239679
    Małgorzata Bajtek

Zostaw odpowiedź do praca sortowanie odziezy Arhus