2200-2600 EUR/mc

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka pomocnik śmieciarza Drezno

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 października 2018 19:25

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka jako pomocnik śmieciarza. Zatrudnienie od zaraz na terenie Drezna dla Polaków. Nie wymagamy doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Pensja miesięczna: 2200 – 2600 euro.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • odbiór odpadów od klientów;
  • podstawianie koszy do załadunku;
  • wrzucanie worków z odpadami na pakę.

Wymagania wobec pracownika:

  • sprawność fizyczna;
  • dobre zdrowie i brak uzależnień;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • odpowiedzialność i punktualność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie w organizacji zakwaterowania;
  • ubezpieczenie pracownicze na czas umowy;
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach.

Aplikacje:
Zachęcamy do aplikowania! CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem w tytule: “pomocniksmieciarza Drezno 2018”.

Aplikacja musi zawierać aktualne dane kontaktowe!

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pomocnik-smieciarza-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 4605bc5ffcbbfcf7