8,50-9,50 GBP/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu lodów od zaraz Nottingham

  • Miasto lub region: Nottingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 31 stycznia 2018 03:03

Aktualna oferta pracy w Anglii dla 4 kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz w fabryce z Nottingham przy pakowaniu lodów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Nottingham, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca czerwca 2018

Liczba wakatów: 4

Płaca: 8,50 GBP za godzinę brutto dla osób bez znajomości języka oraz 9,50 dla pracowników posługujących się językiem angielskim

Opis stanowiska:

  • jest to praca w pozycji stojącej na linii produkcyjnej gdzie panuje obniżona temperatura
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz pakowanie deserów lodowych

Wymagania:

  • doświadczenie na produkcji spożywczej, mile widziane w chłodni
  • możliwość podjęcia tymczasowej pracy w Anglii
  • brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • zdolność pracy w zespole
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • pracę na czas określony za pośrednictwem agencji
  • płatne zakwaterowanie w cenie około 45 GBP za tydzień
  • szansę przedłużenia współpracy przy innych projektach
  • możliwość wynajęcia wspólnego lokum dla par za 75 GBP tygodniowo

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV w języku angielskim należy przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „Desery Nottingham 02/2018″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-w-nottingham/

ID ogłoszenia: 4695a70ff842de1b

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu lodów od zaraz Nottingham”

  1. Proszę o Kontakt Pilne 514-594-750 Zainteresowany ofertą