9,20 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii dla par bez języka pakowanie ciastek od zaraz Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 października 2018 19:53

Fabryka z Birmingham od zaraz poszukuje Polaków do pracy w Anglii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca na czas umowy – 4 miesiące.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Birmingham, Anglia.

Stawka godzinowa: 9,20 GBP/h.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • praca odbywa się w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej;
  • układanie ciasteczek w stosy po 12 lub 18 sztuk;
  • umieszczanie ich w maszynie pakującej;
  • jedna z osób może zajmować się obsługą maszyny po przeszkoleniu.

Wymagania wobec kandydatów:

  • podstawowy język angielski u jednej z osób na parę;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie znajomość HACCP;
  • chęć i gotowość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dyspozycyjność na 4 miesiące;
  • przyjazne podejście.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe na brytyjskich warunkach;
  • zakwaterowanie bezpłatne – jeden pokój dla pary;
  • satysfakcjonujące zarobki;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • wstępne przeszkolenie;
  • wynagrodzenie płatne raz na tydzień.

Aplikacje:
Zachęcamy do składania aplikacji mailowo, pod adres:

ukemployment@fastmail.uk

W temacie wiadomości należy wpisać: “produkcja ciastek Birmingham”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-praca-anglia-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-birmingham-2018/

ID ogłoszenia: 9815bb646b785b0d