7,80 - 9 GBP/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii dla par pakowanie kawy bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Bradford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 17 września 2016 04:37

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii dla par przy pakowaniu kawy z kubkiem. Zatrudnienie w Bradford do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz
Liczba wakatów: 4
Czas trwania umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Lokalizacja: Bradford, Anglia
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie:

  • stawka dla osób bez znajomości języka – 7,80 GBP na godzinę brutto
  • osoby z językiem angielskim – 9 GBP na godzinę brutto

Obowiązki:

  • pakowanie w zestawy prezentowe kawy oraz kubka z logiem marki i zamknięcie pudełek
  • praca w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od II połowy września 2016
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • szybkość, zwinność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • brak nałogów
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane zgłoszenia od par, małżeństw lub członków rodziny

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie w dwupokojowym mieszkaniu, para ma do dyspozycji jeden pokój i dostęp do wspólnej łazienki oraz kuchni, koszt miesięczny od pary to 120 GBP

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości e-mail zatytułowanej: „Pakowanie kawy Bradford 09/16″ na poniżej podany adres:

  • red-dot@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-anglii-pakowanie-kawy-bez-znajomosci-jezyka-bradford/

ID ogłoszenia: 32357dca1dea80f7

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Anglii dla par pakowanie kawy bez znajomości języka”

  1. WITAM – JESTEM DYSPOZYCYJNĄ OSOBA ,SUMIENNIE WYKONUJĘ POWIERZONE PRACE,PRACOWITA BEZ NAŁOGÓW,JĘZYK ANGIELSKI PODSTAWOWY. MAM DOŚWIADCZENIE PRACOWAŁAM W LONDYNIE . RAZEM Z MOJĄ SIOSTRĄ PODEJMIEMY PRACĘ. PROSZĘ O KONTAKT TEL. 663-726-924 -BOŻENA WIERZCHOWSKA.

Zostaw odpowiedź do PAKOWANIE KAWY BRADFORD