10 GBP/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii na budowie przy wykończeniach mieszkań od zaraz

  • Miasto lub region: Anglia
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2016 01:21

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia dla pracowników ogólnobudowlanych. Praca w Anglii na budowie od zaraz przy wykończeniach z zakwaterowaniem na miejscu oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Anglia

Stawka godzinowa: 10 GBP na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadania polegają na wykonywaniu prac budowlanych przy wykończeniach, zabudowie wnętrz, instalacji elektryki oraz zakładaniu hydrauliki
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie również budowa ścianek działowych, montaż regipsów oraz układanie płytek

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • zaradność i pomysłowość
  • doświadczenie w pracach budowlanych przy wykończeniach
  • pracowitość i sumienność
  • pełna samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zapewniony płatny urlop
  • pomoc w organizacji transportu do Anglii
  • płatne miejsce do zamieszkania
  • niezbędne narzędzia i materiały
  • ubezpieczenie
  • pomoc rezydenta z Polski

Aplikacja:

Kandydatów, których zainteresowała powyższa oferta zachęcamy do przesłania swojego CV na adres e-mail:

praca@globalforcegroup.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-od-stycznia-2017-jako-konserwator-w-budownictwie/

ID ogłoszenia: 83558645108ef758

ilość wszystkich wyświetleń: 2437, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii na budowie przy wykończeniach mieszkań od zaraz”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem pracowałem już w uk proszę o e-mail w celu wysłania swojego cv ozdrawi

Zostaw odpowiedź do Patryk