7,20 GBP za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii przy sprzątaniu biur i domów od zaraz Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 23:37

Aktualnie poszukujemy pracowników do sprzątania biur i domów w Londynie. Anglia praca od zaraz, wyjazd jest organizowany już 25 kwietnia. Zakwaterowanie zapewniamy na miejscu.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja pracy: Londyn, Epsom, UK.

Stawka godzinowa: 7,20 funtów za godzinę brutto.

Zadania w pracy:

  • dokładne sprzątanie powierzchni biurowych oraz domów i mieszkań prywatnych;
  • obowiązki są realizowane w grupach po 2 lub 3 osoby;
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu z możliwością nadgodzin.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do pracy już 25 kwietnia;
  • duża dokładność i poczucie estetyki;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra organizacja;
  • bezkonfliktowość i przyjazne nastawienie;
  • komunikatywny język angielski;
  • uczciwość i punktualność;
  • czynne prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie (koszt 70 GBP za tydzień);
  • stałe zatrudnienie;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • brytyjską umowę o pracę;
  • samodzielne stanowisko;
  • przyjazne warunki zatrudnienia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

s.prokop@jobland.pl

Odpowiemy jedynie na wybrane przez nas oferty. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownica-sprzatajaca-wyjazd-okolo-25-kwietnia-3207536.html

ID ogłoszenia: 145716a1d14d404

ilość wszystkich wyświetleń: 2665, dzisiaj: 3