7 - 8,50 GBP za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii przy sprzątaniu dla kobiet od zaraz w Londynie Croydon

  • Miasto lub region: Londyn Croydon
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 21:38

Firma sprzątająca poszukuje kobiet do pracy w Anglii od zaraz. Zatrudnienie przy sprzątaniu domów i mieszkań w Londynie, dzielnica Croydon. Dobre wynagrodzenie oraz samodzielne stanowisko pracy.

Stanowisko: sprzątaczka.

Stawka godzinowa: 7 – 8,50 funtów brutto.

Lokalizacja pracy: Wielka Brytania, Londyn, Croydon.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie domów i mieszkań w Londynie;
  • mycie okien;
  • ścieranie kurzy z powierzchni;
  • odkurzanie;
  • mycie podłóg;
  • sprzątanie łazienek.

Wymagania:

  • zwinność, zaradność;
  • zamieszkanie w Londynie;
  • praca dla kobiet, które ukończyły 35 lat;
  • konto w angielskim banku;
  • doświadczenie i referencje z poprzednich prac;
  • wyrobiony numer UTR;
  • posiadanie paszportu lub dowodu osobistego.

Zapewniamy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • stali klienci;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • stabilną pracę na korzystnych zasadach.

Aplikacje:
Prosimy składać zgłoszenia poprzez podaną niżej stronę internetową. Należy napisać kilka słów, dlaczego Pani powinna zostać przez nas zatrudniona.
Na zgłoszenia odpowiadamy telefonicznie.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-anglii-dla-kobiet-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-londyn-croydon/

ID ogłoszenia: 70156b3a57f8e633

ilość wszystkich wyświetleń: 4302, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Anglii przy sprzątaniu dla kobiet od zaraz w Londynie Croydon”

  1. annaidzi38 na 7 lutego 2016 @ 15:08

    Witam. Jestem zainteresowana pracą. Obecnie pracuję, ale chcę wyjechać do pracy za granicę. Jestem uczciwa, dokładna, zaradna, dostosuję się do każdych warunków. Tel 513623203 lub e-mail annaidzi38@wp.pl. Pozdrawiam

  2. Agnieszka na 16 lutego 2016 @ 15:08

    Witam! Jestem bardzo zainteresowana państwa oferta pracy ,bardzo proszę o kontakt ,mój numer telefonu, to :734126954 Pozdrawiam serdecznie i czekam na telefon!

  3. karolina na 1 marca 2016 @ 18:51

    Jestem miłą sprytną osobą prosze o kontakt +48 786262609

  4. Witam od tygodnia mieszkam w dzielnicy Londynu Ilford i szukam pracy sprzataczki.W Polsce pracowalam w domach prywatnych,biurach i hotelu wiec mysle ze spelniam panstwa oczekiwania.Dziekuje i prosze o kontakt 07459895355

Zostaw odpowiedź do Ilona