7,20 GBP

Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków przy sprzątaniu domów i biur Epsom

  • Miasto lub region: Epsom
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 31 stycznia 2017 13:41

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Epsom dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań oraz biur. Ogłoszenie pracy w Anglii z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Epsom, Anglia
Termin: od zaraz
Czas trwania umowy: pół roku
Wynagrodzenie: 7,20 GBP na godzinę pracy
Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • praca w 3 osobowych zespołach przy sprzątaniu domów klientów oraz powierzchni biurowych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – pracownik przejście rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcą w języku angielskim
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • rzetelne podejście do obowiązków
  • wiek przynajmniej 25 lat
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie w cenie 70 GBP tygodniowo z rachunkami – dobre warunki, duże jednoosobowe pokoje
  • auto służbowe
  • początkowo zatrudnienie w oparciu o 6 miesięczny kontrakt, później na dłużej
  • sprawdzony pracodawca
  • zapewnione 40 godzin pracy w tygodniu od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja i kontakt:
Więcej informacji można uzyskać pisząc wiadomość e-mail. Zgłoszenia proszę przesyłać z załączeniem CV w języku angielskim na adres:

  • ivna87@wp.pl

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-sprzatanie-z-zakwaterowaniem-epsom-uk/

ID ogłoszenia: 784589071f29c3a2

ilość wszystkich wyświetleń: 1811, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków przy sprzątaniu domów i biur Epsom”

  1. Witam.szukam z mężem pracy sprzatanie,ostatnie 5 lat przatalam w angli domy prywatne,mąż jest piekarzem,mamy doświadczenie w piekarni oraz przy sprzątaniu,bardzo dobre referencje,podstawa angielskiego.szukamy pracy na dłuższy okres,jesteśmy dyspozycyjni.

Zostaw odpowiedź do Mariola