8,20 GBP na godzinę brutto

Dla par praca w Anglii od zaraz wykładanie towaru bez znajomości języka 2017 Sunderland UK

  • Miasto lub region: Sunderland
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2017 00:37

Sklep z Sunderland poszukuje 2 par chętnych do zatrudnienia przy wykładaniu towaru na półki. Fizyczna praca w Anglii skierowana do osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce pracy: Sunderland, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 4 osoby lub 2 pary

Pensja: 8,20 GBP na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie transport palet z magazynu oraz wykładanie produktów na półki w sklepie
  • osoba zatrudniona może zostać przydzielona do aranżacji witryn, przygotowywania akcji promocyjnych, naklejania cenówek lub prac porządkowych

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
  • pozytywne nastawienie
  • zdolność szybkiej adaptacji do nowych warunków
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • status osoby niekaranej
  • brak nałogów, palenie oraz picie podlega karze
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w Anglii na atrakcyjnych warunkach
  • umowę podpisaną z agencją
  • brak opłat za przygotowanie niezbędnych dokumentów
  • płatne lokum na miejscu w cenie około 60 GBP na tydzień

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy e-mai z tytułem: „Sklep Sunderland 01/17″

red-dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-anglia-praca-w-sklepie-bez-jezyka-przy-wykladaniu-towaru-sunderland-2017/

ID ogłoszenia: 185586c30a676aa8

3 komentarze na “Dla par praca w Anglii od zaraz wykładanie towaru bez znajomości języka 2017 Sunderland UK”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany ta ofertą. Proszę o kontakt 505861439.
    Pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany proszę o kotakt 796686611

  3. Witam,
    chciałbym się dowiedzieć czy to ogłoszenie jest nadal aktualne?

Zostaw odpowiedź do Praca