3300 PLN/m-c netto

Ogłoszenie pracy w Czechach od zaraz przy pakowaniu elektroniki bez języka Kutná Hora

  • Miasto lub region: Kutná Hora
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2018 01:01

Oferujemy możliwość podjęcia od zaraz pracy w Czechach dla kandydatów bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia z Kutnej Hory przy pakowaniu produktów elektronicznych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Kutná Hora, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 3300 PLN za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu w pozycji stojącej artykułów z branży elektronicznej

Wymagania:

  • samodyscyplina
  • gotowość do wypracowywania godzin nadliczbowych
  • dokładne wykonywanie obowiązków
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • zaradność i samodzielność
  • gotowość do pracy na zmiany i w weekendy

Oferujemy:

  • pracę na stabilnych warunkach
  • wysokie zarobki
  • bonus za naukę w wysokości od 320 zł netto
  • dopłaty do zakwaterowania po zakończeniu okresu próbnego
  • darmowe dojazdy
  • opiekę rezydentów
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

anna.mil@express-people.com

Możliwy jest kontakt pod numerem: +48 665 777 463

Źródło: https://www.express-praca.pl/job/pakowacz-w-kutnej-horze-mk/

ID ogłoszenia: 4175b87cc4b173ae