20890 CZK netto

Ogłoszenie pracy w Czechach od zaraz przy pakowaniu perfum bez języka Brno

  • Miasto lub region: Brno
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:19

Oferujemy pracę w Czechach dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Zatrudnienia od zaraz w Brnie dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Brno, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 17 445 CZK do 20 890 CZK miesięcznie netto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na przygotowywaniu perfum i kosmetyków do wysyłki
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów przy taśmie oraz kompletowanie zamówień

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość brania nadgodzin oraz pracy w weekendy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na co najmniej 3 miesiące
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • bezpłatne zamieszkanie oraz dojazdy do pracy
  • możliwość podjęcia pracy w grupach i parach
  • atrakcyjne zniżki na produkty
  • darmowy przejazd do Czech
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • dopłaty do wyżywiania dla pracowników
  • atrakcyjne dodatki za polecenie znajomego do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48 665 777 031

Źródło: https://pracujnaprodukcji.pl/ogloszenia/ogloszenie-dam-prace-w-czechach-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-brno/

ID ogłoszenia: 9175a247024d32f4